Hanımlar Pasajı

Hakkımızda

"Üzerinde uzun zamandır çalışmalarımızı sürdürdüğümüz 'Hanımlar Pasajı Platformu'nda Kadın Girişimciliğinin Desteklenmesi, Emeklerinin Gelire Dönüştürülmesi' düşüncesi ile yola çıktık."

Çalışma hayatı içerisinde olmayan, ancak kendine güvenen, cesaretini toplayan, fikrini eyleme geçirmek isteyen tüm bayanlara;

- Artık siz bir hanım girişimcisiniz diyoruz.

Birlikteliğimiz ile daha güçlü olacağımız bu platformda, tüm yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak, moral ve motivasyonunuzu yükseltecek, kişisel tatminlere ulaşacak, yeni sosyal ilişkiler içerisinde olacak ve en önemlisi geleceğinizi güvence altına almanızı sağlayacak ekonomik bağımsızlığınızı sağlayacaksınız.

Sosyal Sorumluluk amacı ile yola çıkan platformumuza üye olan tüm hanımlar, kendilerine verilen mağazalarına sınırsız süre ile sahip olacaklar. El emeği göz nuru ürünleri ile bir gün bir bebeğin ayağında, bir genç kızın çeyizinde, bir yaşlı teyzenin omuzunda olacaklar. Ürünleriniz, özel günler de sevgiyle alınıp verilecek.

Çalışırken eğlenmeyi, hayallerinizi hayata geçirmeyi istiyorsanız Hanımlar Pasajı'ndaki yerinizi bir an önce almanız dileği ile..

Hanımlar Pasajı

Ekibimiz

Hanımlar Pasajı Ekibi, Türkiye'nin değişik illerinden projeye gönül vermiş kişilerden oluşmaktadır.

Emrah SAYNAZ

Kurucu & Koordinatör


Emine CAM

Üye Eğitim


Ezgi KESKİN

Editör & Üye Eğitim


Meryem YAZICI KARACA

Organizasyon & Sosyal Medya


Özlem KÖYMEN

Sosyal Medya & Üye Eğitim


Reyhan UYSAL

Üye Eğitim


Rumeysa ÖZKAYA

Üye Eğitim


Yasemin UYGUN

Üye Eğitim


Zeynep BİLGİN

Üye Eğitim


Bizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek, platformumuza destek verin.