Hanımlar Pasajı

Hakkımızda

"Üzerinde uzun zamandır çalışmalarımızı sürdürdüğümüz 'Hanımlar Pasajı Platformu'nda Kadın Girişimciliğinin Desteklenmesi, Emeklerinin Gelire Dönüştürülmesi' düşüncesi ile yola çıktık."

Çalışma hayatı içerisinde olmayan, ancak kendine güvenen, cesaretini toplayan, fikrini eyleme geçirmek isteyen tüm bayanlara;

- Artık siz bir hanım girişimcisiniz diyoruz.

Birlikteliğimiz ile daha güçlü olacağımız bu platformda, tüm yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak, moral ve motivasyonunuzu yükseltecek, kişisel tatminlere ulaşacak, yeni sosyal ilişkiler içerisinde olacak ve en önemlisi geleceğinizi güvence altına almanızı sağlayacak ekonomik bağımsızlığınızı sağlayacaksınız.

Sosyal Sorumluluk amacı ile yola çıkan platformumuza üye olan tüm hanımlar, kendilerine verilen mağazalarına sınırsız süre ile sahip olacaklar. El emeği göz nuru ürünleri ile bir gün bir bebeğin ayağında, bir genç kızın çeyizinde, bir yaşlı teyzenin omuzunda olacaklar. Ürünleriniz, özel günler de sevgiyle alınıp verilecek.

Çalışırken eğlenmeyi, hayallerinizi hayata geçirmeyi istiyorsanız Hanımlar Pasajı'ndaki yerinizi bir an önce almanız dileği ile..

SIK SORULAN SORULAR

 • Hanımlar Pasajı'na üyelik ücretli mi? Ürün satışından komisyon alınıyor mu?

  Hanımlar Pasajı'na üyelik ücretsizdir. Platformumuzun sunduğu hizmetler süre sınırı olmaksızın ücretsizdir. Satışını yaptığınız ürünlerden komisyon talep edilmemektedir.

 • Hanımlar Pasajı'na nasıl üye olurum?

  https://basvuru.hanimlarpasaji.com adresi üzerinden ücretsiz sanal mağaza başvuru formunu doldurarak üye olabilirsiniz.

 • Üyelik başvurusu sonrası nasıl bilgi verilecek?

  Üyelik başvurusu yaptığınızda 1-2 iş günü içinde başvuru formunda yazdığınız telefon numarasına bağlı whatsapp üzerinden sizlere ulaşım sağlanacaktır. Değerlendirme sonucu başvurunuz uygun görülür ise bir bağlantı linki gönderilecektir. Bu baglantı linkini tıklayarak Telegram Teknik Destek grubumuza dahil olabilirsiniz. Telegram Teknik Destek grubumuzda mağaza açılış işlemleri ile ilgili bilgiler ve teknik destek verilecektir.

 • Telegram nedir?

  Telegram, whatsapp benzeri bir haberleşme uygulamasıdır. Google Play veya Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 • Hanımlar Pasajı'na üye oldum, mağazamı nasıl yöneteceğim?

  Telegram uygulamasında davet edildiğiniz Teknik Destek grubunda tüm soru ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizleri bekliyor olacağız.

 • Müşterilerim bana nasıl ulaşacak?

  Müşterileriniz mağazanızda yer verdiğiniz iletişim ikonlarını tıklayarak direk sizinle iletişime geçeceklerdir.

 • Hanımlar Pasajı'nda mağazam olursa takipcim artar mı?

  Hanımlar Pasajı, oluşturacağınız sanal mağaza üzerinden ürün satışı yapmanızı hedefleyen bir sosyal sorumluluk projesidir. Müşterilerinizi sanal mağazanıza yönlendirerek arama motorlarında görünürlügünüzü arttırabilir ve böylelikle daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz. Bu sebeple Hanımlar Pasajı takipçi arttırmanızı saglayacak bir platform değildir.

 • Hanımlar Pasajı'nda reklamımım yapılmasını nasıl saglayabilirim?

  Oluşturduğunuz sanal magazanızın teknik destek ekibimizden onay alması reklamınızın yapılması için yeterlidir.

 • Hanımlar Pasajı neden ücretsiz?

  Hanımlar Pasajı, kâr amacı gütmeyen bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için tüm hizmetlerini ücretsiz sunmaktadır.

 • Hanımlar Pasajı'nin kargo anlaşması var mıdır?

  Hanımlar Pasajı'nın henüz bir kargo şirketi ile anlaşması bulunmamaktadır. Ancak bu konuda çalışmalarımız devam etmektedir.

 • Hanımlar Pasajı'nın sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan ürünler hakkında nasıl bilgi alabilirim?

  Paylaşılan ürünler hakkında bilgiyi mağaza sahibine ulaşarak alabilirsiniz. Mağaza sahibine ulaşmak için web sitesindeki iletişim ikonlarını kullanabilirsiniz.

 • Hanımlar Pasajı'nın misyonu nedir?

  Hanımlar Pasajı'nın misyonu el emeği üreten kadın girişimcileri desteklemek, üretime ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

 • Hanımlar Pasajı'nın vizyonu nedir?

  Hanımlar Pasajı, kâr amacı gütmeyen bir sosyal sorumluluk projesidir. Pasaj içerisinde üyelerimizin tüm yaratıcılığını ortaya çıkarması, moral ve motivasyonunu yükseltmesi, kişisel tatminlere ulaşması, yeni sosyal ilişkiler kurabilmesi, en önemlisi geleceğini güvence altına alabilmesi ve ekonomik bağımsızlık kazanabilmesi hedeflenmektedir.

Hanımlar Pasajı

Ekibimiz

Hanımlar Pasajı Ekibi, Türkiye'nin değişik illerinden projeye gönül vermiş kişilerden oluşmaktadır.

Emrah SAYNAZ

Kurucu & Koordinatör


Emine CAM

Üye Eğitim


Ezgi KESKİN

Editör & Üye Eğitim


Meryem YAZICI KARACA

Organizasyon & Sosyal Medya


Özlem KÖYMEN

Sosyal Medya & Üye Eğitim


Reyhan UYSAL

Üye Eğitim


Rumeysa ÖZKAYA

Üye Eğitim


Yasemin UYGUN

Üye Eğitim


Zeynep BİLGİN

Üye Eğitim


Bizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek, platformumuza destek verin.