Hanımlar Pasajı

Lohusa Anne Sabahlığı

125.00


ÜRÜN AÇIKLAMASI


Lohusa anne sabahlığımız satendir. Boyu diz üstü hizasındadır. İsteğe göre daha uzun da hazırlanabilir. Bedeninize göre istediğiniz büyüklükte hazırlanabilir.
Süslemesi bize aittir. Beyaz saten sabahlığın kollarına otriş (tüy) dikilerek ve sırtına pırlantalı harfler yapıştırılarak oluşturulmuştur. İstenilen isim yazılabilir.
Düğün sabahı kullanılmk üzere gelin ve nedimelerinde de kullanılabılır. sırttaki isimler dilenirse nakış ile de yazılabilir.
Kişiye özel istenilen renk ve modelde hazırlanabilir. Toplu sipariş alınabilir. 150 TL ve üzeri kargo ücretsizdir. 150 TL altındaki ürünlerde kargo alıcıya aittir.
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Ödemelerimiz yalnızca EFT/Havale ile sağlanmaktadır.
Özel siparişlerde ürünün hazırlanıp kargoya verilme süresi 3-15 gün arasında değişmektedir. Acil siparişlerde teslimat müsaitlik durumuna göre değişir.
Ürünlerimiz çok özenli bir şekilde paketlenir, kargoya verilir ve siz değerli müşterilerimize güvenle teslim edilir.
Ayrıntılı bilgi için mesaj atabilirsiniz.
You can send a message to get information about our jewelry set.SATICI MAĞAZA BİLGİLERİ


  WHATSAPP MESAJ YAZ   MAĞAZAYI ZİYARET ET


SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞIN


  PAYLAŞ   PAYLAŞ   PAYLAŞ

619 kişi tarafından görüntülenmiştir.


ETİKETLER


hanımlar pasajı hatay iskenderun payas belen kırıkhan dörtyol antakya lohusa lohusa anne lohusa takımı doğum hazırlıkları hamile çekimi hastane fotoğrafı hamile hediye sabahlık saten sabahlık anne sabahlığı süslenmiş sabahlık lohusa sabahlığı gelin sabahlığı nedime sabahlığı isme özel sabahlık hamile sabahlığı bride sabahlık bride bride kimono kimono tüylü kimono

Bizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek, platformumuza destek verin.